ANADOLU EFES FAN CLUB ÜYELERİ, BASKETBOLCULARLA BİRLİKTE ÜCRETSİZ SAĞLIK KONTROLÜNE GİRDİ

ANADOLU EFES FAN CLUB ÜYELERİ, BASKETBOLCULARLA BİRLİKTE ÜCRETSİZ SAĞLIK KONTROLÜNE GİRDİ

Anadolu Efes Spor Kulübü, taraftarlarını mutlu edecek etkinlikler gerçekleştirmeye yeni sezon öncesinde de devam ediyor. Bugüne kadar Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması üzerinden en az 500 puan kazanan taraftarlar Melihcan Kocabıyık, Ufuk Kebeci ve Tanju Can, uygulama üzerinden açılan kampanyaya katılarak Anadolu Efes oyuncularıyla birlikte Anadolu Sağlık Merkezi’nde ücretsiz sağlık kontrolüne girdi. Kapsamlı sağlık kontrolü sırasında uzman doktorlardan tavsiyeler alan taraftarlar, yeni transferlerden Josh Adams, Ricky Ledo ve Brock Motum’un yanı sıra Derrick Brown ile birlikte vakit geçirmenin keyfini de yaşadılar.

Taraftarlara sunulan kampanyalar, etkinlik katılımı imkanları, özel haberler ve istatistiklerle Türkiye’nin en kapsamlı taraftar platformu olan Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması, basketbolseverlere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Anadolu Efes Spor Kulübü ve kulüp partneri Anadolu Sağlık Merkezi, Anadolu Efes oyuncularıyla birlikte üç şanslı taraftar Melihcan Kocabıyık, Ufuk Kebeci ve Tanju Can’a ev sahipliği yaptı.

Bugüne kadar Anadolu Efes maçlarına düzenli şekilde gelerek mobil uygulama üzerinden en az 500 puan kazanan taraftarlar, Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması üzerinden açılan kampanyaya en hızlı şekilde katılarak yıldız oyuncularla birlikte kapsamlı sağlık kontrollerinden geçme fırsatı yakaladılar.

Derrick Brown, Ricky Ledo, Josh Adams ve Brock Motum ile sohbet edip fotoğraf çektirme imkanına sahip olan taraftarlar aynı zamanda Anadolu Sağlık Merkezi’nin uzman doktorlarından çok önemli sağlık tavsiyeleri de aldılar.

Ayrıca taraftarlar, sezon boyunca destekleyecekleri oyunculara lisanslı Anadolu Efes ürünlerini de imzalattılar.

Basketbolseverler, saniyeler içerisinde Anadolu Efes Fan Club üyesi olabiliyor

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün dijital dönüşüm vizyonuyla birlikte yenilenen ve üye sayısı arttıkça markaların basketbol ekosistemine olan ilgisini artıran Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Uygulamayı indiren ve saniyeler içerisinde üyelik işlemlerini gerçekleştiren basketbolseverler Fan Club üyesi olarak “Anadolu Sağlık Merkezi’nde ücretsiz check-up” kampanyasında olduğu gibi çok özel fırsatlardan yararlanma şansı yakalıyor.

Anadolu Efes Spor Kulübü, partner markalarla birlikte basketbol ekosistemini büyütecek ve taraftarlarını mutlu edecek etkinlikleri hayata geçirmeye, 2017-2018 sezonu boyunca devam edecek.