Panter İstanbul Tansel Urcan Basketbol Akademi
Asya Lig

DİGER HABERLER

26.4.2017 İSTANBUL LİGLERİ GÜNÜN SONUÇLARI

26.4.2017 İSTANBUL LİGLERİ GÜNÜN SONUÇLARI

bayrampaşa 26 nisan 2017 çarşamba 17:00 teşvikiye 55 77 fenerbahçe u16e aa po 1.maç 18:30 beşiktaş 78 22 avcilar tanyildizi u12e a fnl agr 20:00 istbol 68 56 bostanci be fnl bgr küçükçekmece 26 nisan 2017 çarşamba 17:00 rotary 100.yil and. lis. 20 0 starlarin doğuşu u11e a fnl agr 18:30 rotary 100.yil and. lis. 20 0 atletik bahçeşehir u13e a kl agr 20:00 teşvikiye akademi 60 75 rotary 100.yil and. lis. u16e a kl dgr caferağa 26 nisan 2017 çarşamba 17:00 fenerbahçe 58 27 istanbul üniversitesi u13k a fnl gr 18:30 potanin kartallari 46 52 genç istanbulgücü u18e a kl cgr 20:00 bayraktar pendik 0 20 kurtuluş be kl bgr maltepe 26 nisan 2017 çarşamba 17:00 titan akademi 52 29 fenerbahçe koleji u13e a kl cgr 18:30 bati 0 20 haydarpaşa lisesi u13e a kl cgr 20:00 potanin kartallari 55 44 mehmet erdem marmara akd u16e a kl ggr ...

DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELECEĞİN YILDIZ OYUNCULARINI ARIYOR

DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GELECEĞİN YILDIZ OYUNCULARINI ARIYOR

a takımı süper lig’de, genç takımı aa ligi’nde mücadele eden demir inşaat büyükçekmece basketbol takımımızın spor okullari için; 2002-2009 yaş aralığındaki tüm basketbol sevdalısı gençlerimizi seçmelerimize bekliyoruz. gruplarımız, sınırlı sayıda alınacak sporcularla çalışmalarına başlayacak ve gelişme gösterenler alt yapi takimlarimizda lisanslı olarak basketbol hayatlarına devam edeceklerdir. seçmelerimiz için; tarih: 6 ve 7 mayıs 2017yer: mimarsinan ilköğretim okulu spor salonu büüyükçekmece / istanbul saatler: 10:00-10:30 arası 2002-2003 doğumlular (14 kişi),10:30-11:00 arası 2004 doğumlular (16 kişi),11:00-11:30 arası 2005 doğumlular (18 kişi),11:30-12:00 arası 2006 doğumlular (18 kişi),12:00-12:30 arası 2007 doğumlular (20 kişi),12:30-13:00 arası 2008-2009 doğumlular (20 kişi) toplam 106 aday spor okullari’mıza katılmaya hak kazanacaklardır. iletişim: 0532 616 35 68 – 0536 580 01 00 not: lütfen kimlik fotokopisi ve spor kıyafetlerinizle geliniz… ...

GELİŞİM KOLEJİ DÜZCE BELEDİYE'YE UZATMADA KAYBETTİ

GELİŞİM KOLEJİ DÜZCE BELEDİYE'YE UZATMADA KAYBETTİ

türkiye basketbol ligi’nde gelişim koleji, normal süresi 68-68 tamamlanan maçta düzce belediyesi’ne 73-75 mağlup oldu.karşılaşmayı iyi başlayan taraf olan düzce belediye ilk dakikalardaki etkili oyunuyla 0-6 öne geçti. gelişim koleji kısa sürede oyunda dengeyi sağladı ve aradaki farkı kapatarak ilk 5 dakika sonunda 13-13 eşitliği sağladı. ilk çeyreğin ikinci 5 dakikalık bölümü karşılıklı basketlerle geçilirken bu periyot 23-24 konuk takıma lehine tamamlandı. ikinci çeyrekte iki takımın da üstünlük sağlama çabaları sonuç getirmedi ve konuk takım hughes’in son saniye üçlüğü ile soyunma odasına 34-37 önde giden taraf oldu.üçüncü çeyreğin başında konuk takım arka arkaya bulduğu sayılarla farkı 9 sayıya (34-43) çıkardı. gelişim koleji’nin aradaki farkı eritme çabalarına rağmen çeyreğin ilk 5 dakikalık bölümü düzce’nin (41-51) üstünlüğü ile geçildi. çeyreğin ikinci bölümünde daha etkili oynayan gelişim koleji aradaki farkı eriterek son bölüme 54-57 geride girdi.son çeyreğe alperen’in üçlüğü ile başlayan gelişim koleji 57-57 eşitliği sağladı. ev sahibi ekip alperen’in ikinci üçlüğü ile 60-57 öne geçti. büyük çekişmeyi sahne olan karşılaşmada konuk takım son 32 saniyeye 65-67 önde girdi. konuk takım 14 saniye kala farkı üç sayıya çıkarırken bitime 4,9 saniye kala hüseyin akın kandemir’in üçlüğü ile gelişim koleji 68-68 eşitliği ...

GÜRPINAR SU BCCUP 25. HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI

GÜRPINAR SU BCCUP 25. HAFTA MAÇ PROGRAMI AÇIKLANDI

gürpinar su bc cup 25. hafta maç programi 2 mayis sali zincirlikuyu isov s. s. 20:00 dinamo aygaz fgr 21:30 kadiköy belediyesi beyefendiler hgr 3 mayis çarşamba zincirlikuyu isov s. s. 20:15 istanbul barosu enkaz hgr 21:45 moore stephens elit akademi egr 4 mayis perşembe zincirlikuyu isov s. s. 20:15 kirmizi kaan egr 21:45 demir noyan hamak ggr 5 mayis cuma zincirlikuyu isov s. s. 20:00 sanalreyonum.com istanbul barosu iühf ggr 21:30 aygaz tibbiye fgr 5 mayis cuma teşvikiye s. s. 21:30 kadiköy belediyesi istanbul barosu hgr ...

SPALDING GELİŞİM LİGİ 23. HAFTA PROGRAMI AÇIKLANDI

SPALDING GELİŞİM LİGİ 23. HAFTA PROGRAMI AÇIKLANDI

spalding gelişim ligi 23. hafta maç programi 29 nisan cumartesi teşvikiye s. s. 13:30 yildirimspor teşvikiye u16 14:45 enka beşiktaş akademi u11 bgr 30 nisan pazar teşvikiye s. s. 13:30 teşvikiye açi gençlik u12b çf 14:45 teşvikiye akademi fmv işikspor u12b çf 18:15 açi gençlik istbol u11 çf 19:30 açi gençlik teşvikiye u15 kiz yf 30 nisan pazar zincirlikuyu isov s. s. 12:00 teşvikiye beykoz u11 cgr 13:00 kemer country beşiktaş akademi u12 bgr 3 mayis çarşamba zincirlikuyu isov s. s. 19:00 yildirimspor açi gençlik u16 yf 4 mayis perşembe zincirlikuyu isov s. s. 19:00 bahçeşehir yildizlari itü gvo ayazağa u13b çf 5 mayis cuma teşvikiye s. s. 20:00 yildirimspor bakirköy aslanspor u18 yf ...

Günün Sonuçları